Novinky

Najnovšie informácie zo sveta Asseco Solutions, 
aktuálne tlačové správy, aktuálne novinky z našich 
produktov a ďalšie inšpiratívne témy na jednom mieste.
Späť na všetky novinky

EY Podnikateľom roka 2016 sa stal Jozef Klein z Asseco Central Europe, a.s.

Dovoľte nám informovať Vás, že generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Asseco Central Europe, a. s., Jozef Klein získal prestížne ocenenie EY Podnikateľ roka 2016.
Súťaž vyhlasuje spoločnosť EY a jej cieľom je ukázať verejnosti vynikajúce osobné príklady na poli podnikania. Porota zložená z minuloročných víťazov v prípade Jozefa Kleina ocenila skutočnosť, že stojí na čele spoločnosti dlhé roky a že sa pod jeho vedením firma rozrástla a začala prosperovať. Dnes sa radíme medzi najväčšie softvérové domy v strednej a východnej Európe.
„Som šťastný a veľmi si toto ocenenie vážim. Vďaka v tejto chvíli patrí najmä všetkým mojím kolegom a partnerom v celej skupine Asseco. Chcel by som povedať, že toto ocenenie nepatrí iba mne, ale je odmenou pre nás všetkých. Zároveň je to silná motivácia a povzbudenie pre naše veľké medzinárodné projekty. Za úspechom Asseco totiž stoja šikovní ľudia. Som hrdý na to, čo sme spolu vybudovali,“ povedal Jozef Klein bezprostredne po získaní ocenenia.
Jozef Klein bude v júni tohto roka reprezentovať Slovenskú republiku na svetovom finále súťaže EY World Entrepeneur of the Year, ktoré sa každoročne koná v Monte Carle.
Ako získať pozitívne referencie pre váš biznis?Úspešný projekt „AJ TY v IT“ opäť prilákal stredoškoláčky do nášho prístavu