Nikdy nám nechýbala vízia a nadšenie

Aj vďaka tomu sme sa stali najväčším domácim producentom podnikových informačných systémov na slovenskom a českom trhu. 

19 710
KONCOVÝCH
 POUŽÍVATEĽOV
4 000
FIREMNÝCH
 ZÁKAZNÍKOV
170
TALENTOVANÝCH
 ĽUDÍ

Asseco Solutions, a. s., jeden z najvýznamnejších producentov informačných systémov na európskom trhu pôsobí v siedmych krajinách.

Naše softvérové riešenia denne pomáhajú veľkým i malým podnikom. Sme lídrom nielen vo vývoji firemných informačných systémov, ale aj v ich inováciách.

Neustále vedieme dialóg s našimi partnermi, a tak máme vynikajúci prehľad o súčasných trendoch i o potrebách informačných technológií v jednotlivých odvetviach na trhu.

Produktové portfólio zahŕňa vývoj a implementáciu informačných systémov pre organizácie všetkých veľkostí v najrôznejších oblastiach ich pôsobenia ako sú výroba, obchod či služby, ďalej verejná správa, ubytovacie a stravovacie zariadenia. Všetky produkty sú doplnené širokou ponukou služieb a partnerských programov.

Asseco Solutions je súčasťou Asseco GROUP, ktorá pôsobí vo viac ako 50 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 24 000 ľudí. Portfólio klientov tvoria silné nadnárodné bankové a finančné spoločnosti, inštitúcie verejnej správy, medzinárodné korporácie, ale tiež množstvo malých a stredne veľkých firiem.

Naša sila spočíva v talentovaných ľuďoch, ktorí veria, že každý problém sa dá vyriešiť.

Klientom denne poskytujeme špičkový servis založený na individuálnej starostlivosti. Práve vďaka nim máme s našimi zákazníkmi dlhodobé vzťahy založené na skutočnej dôvere. 
 
Budeme radi, keď sa stanete jedným z nich. 
 
Edita Angyalová 
Výkonná riaditeľka a podpredseda predstavenstva Asseco Solutions 

Certifikáty a ocenenia

Sme držiteľom mnohých ocenení. Umiestnenili sme sa v rebríčku Technology Fast 50 – Deloitte and Touche za rok 2003, 10x sme získali ocenenie ORACLE – The Best General Business Partner a za rok 2014 aj ocenenie Business Wall of Fame.  
 
Sme nositeľom mnohých certifikátov, medzi inými aj certifikátu hodnotenia najvyššej dôveryhodnosti AAA a titulu Business Superbrands 2017.
 
Microsoft Gold Certified PartnerOracle Platinum PartnerEset Authorized PartnerVeeam Pro PartnerQlik PartnerISA Partner