Kariéra

Rozviň svoju vášeň pre IT naplno a staň sa členom Asseco tímu

19 710
KONCOVÝCH
 POUŽÍVATEĽOV
4 000
FIREMNÝCH
 ZÁKAZNÍKOV
170
TALENTOVANÝCH
 ĽUDÍ
Asseco Solutions, a. s.
GBC IV, Galvaniho 17/B
821 04 Bratislava 2, Slovensko
+421 2 206 77-111
jobs.sk@assecosol.com

Aktuálne voľné pozície

Controller
Bratislava
ERP Konzultant Banská Bystrica
Bratislava
Quality Assurance Tester
Bratislava
Product Owner
Bratislava
TECHNICAL LEAD
Bratislava
Produktový manažér
Bratislava
UX DESIGNER
Bratislava
Architekt
Bratislava
Cloud Administrátor
Bratislava
Konzultant informačných systémov - mzdy
Bratislava
Konzultant informačných systémov - ekonomika
Bratislava
Konzultant Informačných systémov - logistika
Bratislava

Pracovať u nás je fajn

FLEXIBILNÝ ČAS  
A HOME-OFFICE

Súkromný život by mal byť v harmónii s tým pracovným. My k nej prispievame flexibilným pracovným časom a možnosťou práce z domu.

NEUSTÁLE  
VZDELÁVANIE

Podporujeme vzdelávanie v angličtine v spolupráci s naším partnerom, spoločnosťou Empire a výrazne sa venujeme i rozvoju soft aj hard-skillových zručností.

CHILL-OUT  
V PRÁCI

Relax počas dňa na pohodlnom gauči alebo pri stolnom futbale nepovažujeme za premrhaný čas. Skvelá káva a drobné občerstvenie sú u nás samozrejmosťou.

ODMENA ZA  
ODPRACOVANÉ ROKY

Čas a nasadanie verných zamestnancov si skutočne vážime. Pri príležitosti pracovného jubilea každému hradíme relaxačný pobyt podľa vlastného výberu.

BEZPROBLÉMOVÝ  
PARKING

Vďaka štedrému príspevku na parkovanie priamo v budove, kde sídlime, nie je raňajší príchod do práce žiadny stres.

PRÍSPEVOK NA  
ŠPORT A KULTÚRU

Nielen IT je človek živý. Ponúkame voľný vstup do športovísk siete Multisport a príspevok na kultúrne podujatia podľa vlastného výberu.

Za týmito hodnotami si stojíme

Dôvera

Dôvera

Dôvera je tepom každého vzťahu - dôvera v kolegov a taktiež v našich zákazíkov. Za týmto účelom sa spoliehame na naše hodnoty, ako sú spoľahlivosť a otvorenosť.

Tímový duch

Tímový duch

Tím, v ktorom panuje dôvera k sebe navzájom, ide ruka v ruke s úspechom. To zahŕňa aj našich zákazníkov a partnerov - pretože len spolu môžeme rozvinúť našu skutočnú silu.

Rešpekt

Rešpekt

Prostredníctvom vzťahu založenom na spoločnom rešpekte vytvárame prostredie vhodné na partnerstvo a kooperáciu, v ktorom sa ráta každý názor.

Inovácia

Inovácia

Produktívne pracovné prostredie tvorí základ pre našu kreativitu - s novými nápadmi a perspektívami pokladáme základy pre váš budúci úspech.

Ľudskosť

Ľudskosť

Ľudskosť nám umožňuje posilniť našu súdržnosť. Charakteristiky ako empatia, férovosť a ochota pomáhať sú našimi najvyššími prioritami.

Pokiaľ si sa v našich hodnotách našiel aj ty, staň sa našim kolegom na niektorej nami otvorených pozícií. V prípade, že aktuálne neinzerujeme pre teba vhodnú pozíciu, kontaktuj nás a aj Tvoj pracovný deň v Asseco Solutions môže vyzerať takto.
.

Prečo Asseco Solutions

globe
Sme nadnárodná [:soft]férová spoločnosť.
bulb
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
star
V segmente HORECA sme jednotka na trhu, v ERP trojka.
plane
Sme tu vyše 25 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Sme stabilná nadnárodná spoločnosť a vytvárame ERP systémy zamerané na spracovanie veľkého množstva dát a riadenie stredne veľkých a veľkých firiem a na slovenskom trhu s informačnými systémami udávame trendy. Pracujeme s najmodernejšími technológiami a kolegami, ktorých práca baví.

U nás si ceníme nie len dlhoročné skúsenosti ale aj nadšenie a nové nápady. Nepozeráme sa na vek ani pohlavie a dávame rovnaké príležitosti študentom a absolventom ako aj skúseným špecialistom.

Vieme, že v rozličných životných chvíľach naši zamestnanci potrebujú rozdielne pracovné podmienky v ktorých im radi vyhovieme. V Asseco Solutions vytvárame príležitosti či už mamičkám po materskej dovolenke ako aj kolegom so ZŤP.

U nás ani na veku nezáleží, sme otvorení novým názorom a nápadom a sme radi, že sa môžeme priučiť aj od našich kolegov 50+.

Záleží nám predovšetkým na tom, aby k nám prišli kolegovia, ktorí k nám zapadnú a budú s nami zdieľať naše hodnoty.