Novinky

Najnovšie informácie zo sveta Asseco Solutions, 
aktuálne tlačové správy, aktuálne novinky z našich 
produktov a ďalšie inšpiratívne témy na jednom mieste.
09.11.2021Asseco Solutions v médiách

Lídri o svojich skúsenostiach a obavách v kybernetickej bezpečnosti (anketa)

O tom, aká je dôležitá kybernetická bezpečnosť porozprávala aj naša CEO a predsedkyňa predstavenstva Edita Angyalová v ankete pre internetový denník o technológiách Živé.sk.

Prečítajte si viac
09.11.2021Asseco Solutions v médiách

Ako zistiť cez pár klikov, čo sa vo vašej firme deje?

Predstavte si ERP systém, ktorý vám umožní bez problémov zvládnuť optimalizáciu riadenia, zefektívni výrobné a logistické procesy a zároveň je vyvinutý špeciálne s ohľadom na špecifiká slovenského trhu s podporou vo všetkých regiónoch. Ak sa vám táto predstava páči, je najvyšší čas predstaviť vám slovenský softvér so svetovými parametrami.

Prečítajte si viac
03.11.2021Asseco Solutions v médiách

Šikovné slovenské zváračky aj špičkovú konštrukčnú firmu riadi softvér budúcnosti

V súvislosti s pandémiou Covid 19 sa v ekonomike a špeciálne vo výrobe čoraz častejšie skloňuje nevyhnutnosť maximálnej digitalizácie a automatizácie. O tom, ako implementácia komplexných softvérových riešení umožní výrobným firmám bezproblémový posun k tzv. Industry 4.0 porozprával Martin Kalmánek, projektový manažér na implementáciu nového informačného systému Asseco APplus od Asseco Solutions v spoločnosti Dekona, na strojárskom portáli engineering.sk.

Prečítajte si viac
25.10.2021Asseco Solutions v médiách

Pandémia je skutočným spúšťačom digitálnej revolúcie

O nových výzvach, pred ktorými stojí výrobný a logistický sektor, aj o možných riešeniach porozprával náš kolega, Róbert Kurek, senior konzultant a solution architekt v ATP Journal, odbornom mesačníku o priemyselnej automatizácii.

Prečítajte si viac
05.08.2021Asseco Solutions v médiách

Naše riešenia smerujú k efektivite, šetria čas, sily a kapacity personálu

Pandémia zasiahla segment HoReCa neobyčajne tvrdo. I keď sa opatrenia postupne uvoľňujú, obavy hotelierov i reštauratérov neutíchajú. Ako im môžu v tomto neľahkom období pomôcť technológie, porozprávala Edita Angyalová, CEO a predsedníčka predstavenstva Asseco Solutions, v magazíne TOP Hotelierstvo.

Prečítajte si viac